Home / 40 lat ZPAS / Najnowsze sukcesy ZPAS

Najnowsze sukcesy ZPAS

Zarząd Grupy ZPAS dedykuje pośmiertnie nagrodę Diamentów Forbesa Arturowi Jareckiemu.
Za wieloletni, ogromny i nieoceniony wkład w rozwój firmy, trafne decyzje i skuteczne zarządzanie. Nagroda ta, zdobyta po raz kolejny symbolizuje dynamiczny rozwój i potwierdza właściwie obrany kierunek sukcesów, który również jest zasługą Artura Jareckiego.

Firma ZPAS S.A. otrzymała kolejne ważne nagrody i wyróżnienia.
Po raz kolejny firma otrzymała prestiżowy Diament Forbesa, zajmując 4 miejsce wśród firm dolnoslaskich i 44 w rankingu ogólnopolskim.
W styczniu firma otrzymała nominację w konkursie Liderów Polskiego Biznesu organizowanego przez Business Center Club oraz zajęła drugie miejsce w rankingu firm elektrotechnicznych w Polsce pod względem dynamiki wzrostu wartości sprzedaży.
ZPAS S.A. i ZPAS-NET znalazły się w prestiżowym gronie Gazel Biznesu. Oznacza to, że obie nasze spółki mogą pochwalić się dynamicznym wzrostem przychodów i zysków, stabilną sytuacją finansową i rosnącym zatrudnieniem. Wśród firm dolnośląskich ZPAS znalazł się na miejscu 33, ZPAS-NET na 104. W rankingu ogólnopolskim uwzględniającym wszystkie firmy ZPAS zajął 252 miejsce, a ZPAS-NET 967.
Szczegóły można przeczytać w zakładce aktualności na stronie ZPAS Group