Home / Ciekawostki / Noworudzkie Koło PTTK- są już pierwsi członkowie!

Noworudzkie Koło PTTK- są już pierwsi członkowie!

Powstanie Koła PTTK stało się faktem!
Liczy 25 członków, kolejnych 20 deklaracji zostało rozdanych. Na wtorkowym spotkaniu (29 stycznia) został wybrany 5-cio osobowy Zarząd.
Jednogłośnie też przyjęto nazwę Koła GWARKI NOWORUDZKIE. Plan pracy jest w trakcie przygotowywania. W przygotowaniu jest też strona internetowa, która niebawem
będzie dostępna pod adresem www.kolo-nowaruda.klodzko.pttk.pl . Nowo powstała grupa myśli też o własnym logo. Propozycje ciekawych tras turystycznych, ciekawych obiektów do zwiedzania bądź innych atrakcji turystycznych, mile widziane, jak również ciekawe, własnego autorstwa zdjęcia Nowej Rudy do zamieszczenia na stronie internetowej.

Punktem kontaktowym jest Informacja Turystyczna w Nowej Rudzie – Rynek 2 (pod filarami) tel.074 872 0308.
 
13 osób z grupy (i nie tylko), która była obecna na spotkaniu w dniu 14 grudnia ubiegłego roku w sprawie założenia koła PTTK w Nowej Rudzie, dopełniło już wszystkich formalności, co pozwoliło złożyć stosowną informację do Zarządu oddziału PTTK w Kłodzku.
Dla każdej osoby, która już wstąpiła do koła jest do zwrotu kwota 4 zł (opłata ulgowa); dla pierwszych członków jest już do podpisania legitymacja członka PTTK.
Wszystkie osoby, które przeczytają tę wiadomość – a mają ochotę przynależeć do naszego koła – zapraszamy na spotkanie w dniu 29 stycznia o godz. 16.30 do sali znajdującej się w Restauracji „Rycerska” w Nowej Rudzie ul. Strzelecka 1a (wewnętrzna sala głównej restauracji).

Wiedza, doświadczenie, zapał i zaangażowanie są na wagę złota, więc im liczniejsza będzie grupa, tym ciekawsza będzie działalność noworudzkiego koła.
Dla wszystkich chętnych DEKLARACJA przystąpienia do Noworudzkiego Koła PTTK do pobrania; do deklaracji należy dołączyć dwa zdjęcia; opłata roczna wynosi 40 zł oraz 10 zł na wyrobienie legitymacji – dla osób pracujących, 20 zł oraz 6 zł – opłata ulgowa dla emerytów, rencistów, studentów, uczniów).
Punktem kontaktowym jest Informacja Turystyczna w Nowej Rudzie – Rynek 2, tel.074 872 0308.

Pobierz formularz zgłoszeniowy