Home / Wydarzenia lokalne / Noworudzki Uniwersytet Trzeciego Wieku Zaprasza!

Noworudzki Uniwersytet Trzeciego Wieku Zaprasza!

CZY WIESZ, ŻE…?
Trwają zapisy do Noworudzkiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku (NUTW) na rok akademicki 2013/2014?

JAK SIĘ ZAPISAĆ?
 Jeżeli chcesz do nas dołączyć to zapraszamy Cię do siedziby NUTW, która mieści się w słupieckiej filii MOK Nowa Ruda, przy ul. Słupieckiej 2 (na parterze, obok biblioteki – pok. byłego PZU). Czekamy na Ciebie od poniedziałku do środy w godz. od 10:00 do 12:00.
 Deklarację przystąpienia do NUTW możesz odebrać w naszej siedzibie lub pobrać ze strony internetowej www.nowaruda.pl (zakładka NUTW)
 Wypełnioną Deklarację możesz złożyć u nas lub w bibliotece (słupiecka filia Miejskiej Biblioteki Publicznej w Nowej Rudzie), w godzinach jej pracy. Pełnoprawnym Słuchaczem NUTW zostaniesz po wypełnieniu zobowiązań zawartych w deklaracji.
 Do NUTW przyjmujemy wszystkich, którzy szukają wiedzy, rozrywki i chcą być aktywni. Co ważne, nie stawiamy żadnego limitu co do wieku i wykształcenia.

Jeżeli potrzebujesz więcej informacji przyjdź na rozmowę do naszej siedziby lub zadzwoń do Pełnomocnika Dyrektora MOK w Nowej Rudzie ds. NUTW – Pani Karoliny Popiel pod nr tel. 535 190 773.

INAUGURACJA NOWEGO ROKU AKADEMICKIEGO na NUTW
Pełnomocnik i Zarząd Noworudzkiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku uprzejmie informują, że dnia 23 września 2013 r. o godz. 10:00 w Centrum Biznesu i Innowacji w Słupcu przy ul. Kłodzkiej 22, odbędzie się uroczysta inauguracja nowego roku akademickiego 2013/2014. Tym razem wydarzenie to będzie szczególnie uroczyste, ponieważ poza Słuchaczami NUTW, wezmą w nim udział również Słuchacze Ząbkowickiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku.
Wykład inauguracyjny pt. „Człowiek i literatura – dlaczego ludzie piszą” wygłosi dr Karol Maliszewski – znakomity noworudzki poeta, prozaik i krytyk literacki.
Uwaga: w celu omówienia spraw organizacyjnych wszystkich Słuchaczy NUTW zapraszamy już na godz. 9:00.

Pełnomocnik Dyrektora MOK ds. NUTW
Karolina Popiel