Home / Centrum Kultury Gminy Nowa Ruda / Ferie z Centrum Kultury Gminy Nowa Ruda

Ferie z Centrum Kultury Gminy Nowa Ruda

Casting do nowego musicalu!
Po sukcesie wystawionego w listopadzie 2013 roku musicalu „Vampiria – niech zapętli się czas”, Młodzieżowy Teatr Muzyczny działający przy Centrum Kultury Gminy Nowa Ruda w Ludwikowicach Kłodzkich przygotowuje się do kolejnego tego typu przedsięwzięcia. Szczegóły dotyczące nowego musicalu owiane są na razie tajemnicą, jednak już w lutym 2014 roku odbędzie się nabór do nowej produkcji. Casting przewidziany jest w okresie ferii, a nowością jest chęć zaangażowania w projekt także osób dorosłych.
21 lutego o godzinie 10.00 odbędzie się otwarte spotkanie dla dzieci i młodzieży, natomiast tego samego dnia wieczorem o godzinie 18 czekamy na dorosłych. Prace nad nowym musicalem rozpoczną się w marcu i potrwają aż do jesieni, kiedt to zaplanowano kolejną premierę. Opiekę artystyczną nad musicalem, podobnie jak poprzednio sprawują: Bożena Wilk (reżyser, instruktor emisji głosu), Agnieszka Dratwa-Orwat (choreograf) oraz Monika Stokłosa (scenograf). Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w musicalowej przygodzie!

Wystawa i koncert z okazji Walentynek
14 lutego, w Dniu Zakochanych, Centrum Kultury Gminy Nowa Ruda zaprasza do Muzeum Ziemi Sowiogórskiej w Ludwikowicach Kłodzkich, gdzie odbędzie się otwarcie wystawy prac Agnieszki Wróbińskiej pt. „Pasje i marzenia”. Wystawa połączona będzie z walentynkowym koncertem w wykonaniu Anny Piekarz i Sary Mroczkowskiej. Początek o godzinie 17.00, wstęp wolny. Szczegóły w zaproszeniu.

Ferie Zimowe
Od 17 do 28 lutego zapraszamy na Ferie Zimowe organizowane w Centrum Kultury Gminy Nowa Ruda w Ludwikowicach Kłodzkich. Przez 10 zimowych dni przygotowaliśmy mnóstwo atrakcji, m.in. zajęcia plastyczne i ceramiczne, zajęcia teatralne, taneczne, gry i turnieje sportowe, konkursy, wyjazdy na basen, do kina oraz na lodowisko, zajęcia biblioteczne, w tym czytanie bajek, gry i zabawy. Ponadto chcemy zaoferować naszym podopiecznym jeden ciepły posiłek każdego dnia, w postaci gorącej zupy lub kanapek z gorącą herbatą. Szczegóły na plakacie i pod numerem telefonu 74-872-2084. Zapraszamy
ferie 2014

Plakat_casting