Home / Centrum Kultury Gminy Nowa Ruda / 3 Bieg Niepodległości – Centrum Kultury zaprasza do współpracy

3 Bieg Niepodległości – Centrum Kultury zaprasza do współpracy

Plakat2_maly
W związku z planowaną organizacją 3. Biegu Niepodległości o Puchar Wójta Gminy Nowa Ruda, serdecznie zapraszam do współpracy wszystkie podmioty z obszaru Ziemi Noworudzkiej / Gór Sowich do przygotowania materiałów lub stoisk promocyjnych. W dniu 11 listopada 2014 na terenie Centrum Kultury i Szkoły Podstawowej w Ludwikowicach Kłodzkich zagości spora grupa biegaczy, amatorów nordic walking i kibiców. Będzie to dla Państwa dobra okazja do zaprezentowania swojej oferty. Wasze ulotki za pośrednictwem naszego biura zawodów mogą trafić bezpośrednio do zawodników. Możecie także przygotować własne stoisko z ulotkami, gadżetami etc.
Nasza propozycja nie wiąże się z żadnymi opłatami. Pragniemy jedynie promować nasze piękne okolice i działające tu podmioty.
Jeśli zdecydujecie się Państwo na skorzystanie z okazji, a przy okazji dołożycie swoją cegiełkę do organizacji imprezy (np. coś do rozlosowania wśród sportowców), będzie nam tym bardziej miło.
W ubiegłym roku bieg ukończyło ponad 100 osób, w tym większość spoza naszego terenu (m.in. Warszawa, Jelenia Góra, Opole, Wrocław, Wałbrzych, Świdnica, Oleśnica). W tym roku liczymy na więcej. Mamy nadzieję, że zechcą Państwo urozmaicić nasze zawody swoją obecnością.
Niezależnie od podjętej decyzji, prosimy o promowanie tego wydarzenia na swoich wirtualnych stronach jak i w tzw. realu. W załączniku przesyłamy plakat informacyjny. Zapraszamy także na stronę biegu: www.bn.wielkasowa.net
UCZCIJMY DZIEŃ NIEPODLEGŁOŚCI NA SPORTOWO, TO JEDYNA TEGO TYPY IMPREZA W OKOLICY!

Jesteśmy do Państwa dyspozycji pod numerem: 74-872-2084 (pon.-pt. 7.30 – 15.30) lub 662 779 680 (przez cały czas, w rozsądnych godzinach 🙂
Zapraszam w imieniu sztabu organizacyjnego
Piotr Postrożny