Home / Ciekawostki / Złote i diamentowe gody naszych mieszkańców!

Złote i diamentowe gody naszych mieszkańców!

W środę (12 grudnia) osiem par obchodziło 50. rocznicę zawarcia małżeństwa. Państwo: Sylwia i Ryszard Jaśkiewicz, Józefa i Mieczysław Trocha, Weronika i Ryszard Kraus, Maria i Czesław Rzeszutek, Janina i Edward Michoń, Marianna i Jan Witkowscy, Stanisława i Stanisław Włodek oraz Hanna i Tadeusz Połom świętowali ten dzień w towarzystwie z-cy burmistrza Marzeny Wolińskiej oraz Przewodniczącego Rady Miasta Andrzeja Behana.
Ponadto „diamentowe gody” (60 lat małżeństwa) obchodzili obecni w ratuszu Państwo Zofia i Henryk Gajcy oraz Luba i Zbigniew Leśniak. Zanim wręczone zostały okolicznościowe medale, przekazane gratulacje oraz dowody uznania, gospodarze skierowali kilka słów do szanownych jubilatów.

Tradycyjnie nie zabrakło podziękowań za bycie przykładem dla następnych pokoleń i wieloletnie współtworzenie wspólnoty społeczności lokalnej. W związku z tym, że okoliczność była wyjątkowa, uroczystość uczczono tortem i lampką szampana. W części artystycznej zaprezentowały się dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 7 oraz para reprezentacyjna Zespołu Pieśni i Tańca „Nowa Ruda”. Wszystkim jubilatom serdecznie gratulujemy, życząc kolejnych lat w zdrowiu.