Home / CTS Nowa Ruda / Zaproszenie na rodzinny Dzień Dziecka z alpinistką

Zaproszenie na rodzinny Dzień Dziecka z alpinistką

Agencja Rozwoju Regionalnego „AGROREG” S.A., Noworudzki Uniwersytet Trzeciego Wieku i Centrum Turystyczno Sportowe Sp. z o.o. serdecznie zapraszają z okazji Dnia Dziecka wszystkie dzieci wraz z rodzicami, babciami, dziadkami lub opiekunami na spotkanie z alpinistką i instruktorką wspinaczki panią Joanną „Acha” Piotrowicz.
Spotkanie odbędzie się dnia 1 czerwca br. o godz. 10:30 w Technoinkubatorze Nowa Ruda (ul. Kłodzka 24, Nowa Ruda-Słupiec) i będzie połączone z wykładem pt.: „BEZPIECZNE GÓRY”.
Po wykładzie, ok. 11:30 zapraszamy wszystkich nieopodal, pod niedawno otwartą, najwyższą w Polsce ściankę wspinaczkową na pokaz wspinania.
UWAGA: dzieci i dorośli będą mogli w czasie trwania imprezy nieodpłatnie pod nadzorem trenerów spróbować swoich sił na ściance. Warunkiem będzie jednak w przypadku dzieci uzyskanie zgody wydanej przez ich prawnych opiekunów, w przypadku zaś dorosłych złożenie oświadczenia na piśmie. Odpowiednie druki będą do pobrania na stronie internetowej CTS Sp. z o.o. (www.centrum.ng.pl), bądź też na miejscu w dniu imprezy.

Karolina Popiel
Pełnomocnik Dyr. MOK ds. NUTW