Home / 40 lat ZPAS / Rok nagród dla ZPAS

Rok nagród dla ZPAS

DIAMENTY FORBESA
ZPAS S.A znalazł się w prestiżowym gronie Diamentów Forbesa 2014 – przedsiębiorstw, które w ostatnich trzech latach najbardziej dynamicznie zwiększały swoją wartość.
Z taką informacją, na ręce Prezesa przyszedł list od redakcji miesięcznika FORBES i firmy konsultacyjnej BISNODE POLSKA. Wyniki rankingu zostaną dołączone do numeru 2/2014 miesięcznika FORBES.
** FORBES – amerykański dwutygodnik o tematyce biznesowej założony w 1917 roku przez B.C. Forbesa, kojarzony najczęściej z różnymi rankingami najbogatszych (np. ludzi w USA) czy też największych (np. spółek na świecie). Magazyn zawiera unikalne rankingi, opinie i analizy znaczących postaci świata biznesu. Listy tworzone przez FORBESA uznawane są za pewne źródło informacji. Od 16 grudnia 2004 roku istnieje polska edycja miesięcznika FORBES wydawana przez Axel Springer Polska.
500 NAJLEPSZYCH MENEDŻERÓW FIRM W POLSCE
Prezes Zarządu ZPAS S.A. Piotr Baranowski znalazł się wśród 500 najlepszych menedżerów w Polsce.
Ranking 500 Menedżerów to inicjatywa Pulsu Biznesu, której celem jest promocja osób z sukcesem zarządzających biznesem.
Ranking honoruje najbardziej przedsiębiorcze i aktywne osoby zarządzające polskimi firmami. Laureaci, zarówno zarządzający małymi i średnimi firmami, jak i dużymi korporacjami dzięki intuicji i profesjonalizmowi osiągnęli sukcesy mające realny wpływ na polską gospodarkę.
Zostali oni wybrani spośród kadry zarządzającej firm, które wykazały się największym wzrostem wartości sprzedaży i zysku, mają dodatni wynik finansowy i są cenione w środowisku biznesowym.
GAZELE BIZNESU 2013
Po raz kolejny ZPAS i ZPAS-NET znalazły się w prestiżowym gronie Gazel Biznesu. Oznacza to, że obie nasze spółki mogą po raz kolejny pochwalić się dużym wzrostem przychodów i zysków, stabilną sytuacją finansową i rosnącym zatrudnieniem.
Wśród firm dolnośląskich ZPAS znalazł się na miejscu 75, ZPAS-NET na 225. W rankingu uwzględniającym wszystkie firmy ZPAS zajął 989 miejsce, a ZPAS-NET 2673.
Ranking Gazele Biznesu — to ranking najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm.
I edycja rankingu Gazele Biznesu odbyła się w 2000 roku. Gazela to firma małej lub średniej wielkości, która dzięki niezwykle dynamicznemu rozwojowi doskonale daje sobie radę wśród nawet znacznie większych konkurentów. Autorem rankingu jest wywiadownia gospodarcza Coface Poland, która jest odpowiedzialna za weryfikację danych finansowych zgłoszonych przedsiębiorstw.
Róża Kłodzka dla najlepszego pracodawcy 2013
Zobacz relację z rozdania