Home / Turystyka i sport / W zdrowym ciele, zdrowy duch – Fitness

W zdrowym ciele, zdrowy duch – Fitness

„Fitness i relaksacja” serdecznie zaprasza wszystkich chętnych na ćwiczenia, które wszechstronnie oddziałują na ciało. Dzięki nim nie tylko można pozbyć się zbędnych kilogramów, ale również wzmocnić kręgosłup, poprawić ogólną kondycję i wygląd sylwetki, a przede wszystkim odreagować stres. Fitness to forma aktywności fizycznej i filozofii życiowej, to dynamiczny sposób na dobre samopoczucie, poprawę i utrzymanie zdrowia w każdym wieku. Naszym wspólnym celem jest bycie „FIT”- czyli bycie sprawnym i zdrowym!!!

Fitness to doskonały sposób na ładną i szczupłą sylwetkę, ale nie tylko. Regularny wysiłek fizyczny wzmacnia serce i poprawia jego wydolność, utrzymuje mięśnie w dobrej kondycji, a stawy zwiększają swoją ruchliwość i zakres ruchów. Aerobik zmniejsza ryzyko zapadnięcia na choroby przewlekłe (takie jak np. cukrzyca), choroby serca i inne. SYSTEMATYCZNA aktywność ruchowa wpływa pozytywnie też na system immunologiczny człowieka. Ale co najważniejsze-ćwiczenia pozwalają zdobyć większą pewność siebie. Jesteśmy wtedy bardziej otwarci na kontakty z innymi ludźmi! Podczas treningu wydzielają się w nas endorfiny, naturalne hormony, które zmniejszają stres i dają poczucie zadowolenia!!!

Powyższe korzyści na pewno uświadomią, że warto włączyć fitness do swojego życia, tak jak zrobiło to już wiele kobiet trenujących z nami już od kilku lat, ponieważ regularne ćwiczenia nie tylko poprawią naszą sylwetkę ale także zdrowie i samopoczucie 🙂
Nasze motto przewodnie to-„nic tak nie wpływa na ducha jak ciało….”,bo fitness to dla nas nie tylko ćwiczenia… fitness to nasz styl życia!!!
Zapraszamy na wspólny trening we wtorki i czwartki o 19.30 na hali sportowej CTS w Słupcu oraz w poniedziałki i środy o 18.45 na sali gimnastycznej Gimnazjum nr 2 w Słupcu na step-aerobik (wcześniejsze zapisy). A lubiących trenować sam na sam z trenerem zapraszamy na trening indywidualny.

Zajęcia prowadzi Agnieszka Rozlach-Pomorska, absolwentka wrocławskiej Akademii Wychowania Fizycznego, instruktorka fitness od roku 2007 z ukończonymi wieloma kursami szkoleniowymi z zakresu nowoczesnych form fitness, a także certyfikowana trenerka personalna od września 2012.