Home / Wydarzenia lokalne / Bezpłatna kolonoskopia!

Bezpłatna kolonoskopia!

Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy o możliwości bezpłatnego wykonania kolonoskopii w pracowni diagnostycznej w Dzierżoniowie.

Termin: do końca XI 2013
Miejsce: Szpital Powiatowy w Dzierżoniowie, ul. Cicha 1
Ilość pacjentów: 6-7 osób w ciągu dnia (zależy od liczby zarejestrowanych pacjentów)
Opłata: Bezpłatnie
Rejestracja: 74/834 41 33 – proszę dzwonić ok. godz.13
Rejestrują Panie: Kozioł i Kalinowska
Dostępność badania: wszyscy zainteresowani, w tym pracownicy ZPAS GROUP i członkowie rodzin (oprócz dzieci)

Przygotowanie do badania: trzy dni przed badaniem dieta lekka, płynna – zupki.
W przeddzień badania nie można spożywać jakichkolwiek posiłków. W przeddzień badania od godz.14:00 (przez 4 godziny) należy spożyć preparat Fortrans (1 torebka na 1 litr wodyX4 – woda powinna być przegotowana, niegazowana) albo Olopeg (na 3 litry wody- 3 torebki, dodatkowo 1 l do płukania bez leku; pozostałe czynności jw.). Preparaty te należy zakupić w aptece (bez recepty) – koszt ok. 50 zł

Warunki badania: skierowanie do pracowni diagnostycznej – endoskopowej od lekarza pierwszego kontaktu na wykonanie kolonoskopii. Skierowanie musi zawierać kod chorobowy.
Dojazd: we własnym zakresie – potrzebna jest osoba towarzysząca, która odwiezie pacjenta do domu, ponieważ badanie wykonywane jest przy znieczuleniu dożylnym.
Pracownicy ZPAS GROUP – dojazd busem opłaconym przez firmę lub we własnym zakresie.
Pracownicy ZPAS GROUP, którzy chcą dojechać na badanie busem proszeni są o zgłoszenie się do działu DK ze skierowaniem od lekarza pierwszego kontaktu. Pracownicy działu kadr na tej podstawie zarejestrują chętnych na badanie i zorganizują dojazd. Prosimy zgłaszać się do 15 każdego m-ca.