Home / Centrum Kultury Gminy Nowa Ruda / 14 grudnia Jarmark Świąteczny w sali widowiskowej CKGNR

14 grudnia Jarmark Świąteczny w sali widowiskowej CKGNR

Szanowni Państwo.
Z przyjemnością informujemy, że 14 grudnia 2013 roku (sobota) w godzinach 16.00 – 20.00 w Sali widowiskowej Centrum Kultury Gminy Nowa Ruda w Ludwikowicach Kłodzkich odbędzie się 3. Jarmark Świąteczny. W ramach tego wydarzenia chcielibyśmy, aby mieszkańcy Ludwikowic, Jugowa, Nowej Rudy i miejscowości leżących w pobliżu, mieli możliwość dokonania świątecznych zakupów innych niż wszystkie. Pragniemy, aby w oferowanym asortymencie znalazły się wyroby wykonane ręcznie przez lokalnych twórców (ozdoby, stroiki, świece, kartki, ceramika itp.), a także artykuły spożywcze wytwarzane przez miejscowych gospodarzy (sery, miody, soki, ciasta itp.).
Atmosferę nadchodzących świąt potęgować będą prezentacje kolęd i pastorałek przygotowane przez dzieci z Zespołu Szkół nr 2 z Ludwikowic Kłodzkich, sekcje naszego Centrum Kultury oraz Koła Gospodyń Wiejskich.
W związku z powyższym, zwracamy się do Państwa z propozycją skorzystania z przygotowanych przez nas na ten dzień miejsc handlowych w postaci stołów i krzesełek. Ich ilość jest ograniczona, a o przydzieleniu stoiska zdecyduje kolejność zgłoszeń. Liczymy, że zechcą Państwo zaoferować swoje produkty naszym potencjalnym klientom, osobom odwiedzającym etc. Poszukujemy także sprzedawców choinek (udostępnimy plac przed Centrum Kultury)

Ważne! Rezerwacja miejsca handlowego jest bezpłatna!
Jedyne czego oczekujemy od sprzedawców to ciekawego asortymentu i wsparcia naszej akcji zbierania darów (słodyczy, zabawek etc.) na rzecz akcji przygotowania paczek świątecznych dla najuboższych dzieci z terenu naszej gminy. Liczymy w tym zakresie na Państwa hojność. Gwarantujemy odpowiednią promocję tego wydarzenia w formie plakatów oraz informacji prasowych i internetowych.
Na zgłoszenia (decyduje kolejność) czekamy do 10 grudnia 2013 r. do godziny 15.00 pod numerem telefonu: 74 872 2084 lub e-mailem: sekretariat@ckg.nowaruda.pl